9 Mayıs 2014 Cuma

Hello Kitty Telefon Kılıfı

   Bir süredir bloğumla ilgilenemiyorum. Malum hayat şartları. Taşınma telaşemiz, oğlumun okulu, kızımın bakımı, evin ihtiyaçları ve araya sıkıştırdığım örgülerim. Aslında bloğumu da araya sıkıştırmam mümkün fakat 17 aylık kızımın telefon ve bilgisayar kıskançlığı buna engel oluyor. Oturup da yazı yazmak şöyle dursun çoğu zaman öylesine bakamıyorum bile. Bizim bıldırcın direkt ağlama krizine giriyor. Ya kucağıma alıp bakıyorum ya da kızım uyurken yazmak zorunda kalıyorum. 

   Yazamadığım süre zarfında üç küçük örgü yaptım. Bunlardan biri de Hello Kitty telefon kılıfı. Bu kılıfı bir arkadaşımın ricası üzerine ördüm. Kılıfın rengini pembe istedi. Üzerine olacak deseni de bana bıraktı. Ben de Hello Kitty ve pembenin muhteşem bütünlüğünden yola çıkarak üzerine Hello Kitty örmeye karar verdim. Çok güzel oldu. Hello Kitty telefon kılıfı sahibinin memleketinden gelmesini bekliyor :)
   Düğme iliğini kılıfı örerken yaptım. Düğmede ise kendi kılıfımda da olduğu gibi elma düğme kullandım. Eşimin telefonu Galaxy s2 kılıfa çok rahat sığdı. Arkadaşımın telefonu da hemen  hemen bu boyutlarda. Kılıf General mobil gibi telefonlara boydan biraz küçük geliyor. Bakarak yapmak isteyenler için bu hatırlatmayı yapmak istedim